Centrum nurkowe - kursy i szkolenia dla nurków!


Na stronie centrumnurkowewrocław.pl dowiesz się wszystkiego na temat szkoleń nurkowych w zakresie systemu szkoleń PADI. Krok po kroku starannie opisujemy kursy nurkowania, tak abyś mógł zrozumieć cele i poszczególne zagadnienia danego kursu nurkowego.


PADI - to jedna z największych na świecie organizacji zajmującej się szkoleniem nurków. Kursów w zakresie PADI jest bardzo dużo, a na tej stronie będziesz mógł poczytać na temat większości z nich.


Podstawowe kursy nurkowe OWD i AOWD


Kurs OWD - jest to najbardziej podstawowy i zarazem pierwszy ze kursów, który powinien posiadać każdy nurek. Przejście szkolenia OWD uprawnia do samodzielnego nurkowania na głębokości do 18 metrów. Kurs OWD (Open Water Diver) daje możliwość dalszego rozwoju i przystąpienia do kursu AOWD (Advance Open Water Diver).


Kurs AOWD - jest to kontynuacja kursu OWD a prościej mówiąc jego zaawansowana wersja. Otrzymując certyfikat ukończenia szkolenia AOWD zdobywamy uprawnienia do nurkowania na głębokości do 40 metrów. Na tym etapie szkolenia poruszane są zaawansowane zagadnienia odnośnie nurkowania.

  

  Nurkowanie

  Brakuje Ci owocnych przeżyć i nie masz zbytnio pomysłu jak sobie je dostarczyć? Albo bardzo chcesz odkryć niesamowitą pasję, którą szczerze polubisz? My mamy takie rozwiązanie specjalnie dla Ciebie - chodzi o nurkowanie! Nurkowanie to wielka przygoda, pełna niespodzianek i dająca wiele ekscytujących wrażeń. Samo przeżycie nurkowania na pewno Cię zaskoczy i będziesz z uśmiechem do tego sportu wracał. Poznaj świat głębin i odkrywaj coraz to bardziej intrygujące miejsca w wodzie. Prowadzimy sporo wycieczek i ciągle gwarantujemy nurkowanie w coraz to nowszych wodach. Wbrew przekonaniom nie potrzeba do tego sportu wielu przygotowań i długiego okresu czasu by wystartować. Wystarczy, że pójdziesz na kursy nurkowania. Możesz je ukończyć między innymi u nas. Oferujemy też nurkowanie dla pociech już od ósmego roku życia. Więc możesz rozpocząć to z całą rodziną i w ten sposób spędzać więcej czasu ze sobą w niezwyczajny sposób. Skończ jedynie kurs nurkowy Wrocław i zacznij tą fascynującą zabawę z nami już dzisiaj! Gwarantujemy, że nie będziesz tego wyboru w żadnym wypadku żałował!
  Nurkowanie, sklep nurkowy, nurkowanie sklep  PODOBNE ARTYKUŁY:

  Nurkowanie na wrakach


  Ekwipunek do nurkowania firmy Bare


  Oświetlenie do nurkowania od Gralmarine